MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6613172
nr 661 3172
Byrå
1800-tal, ådringsmålad, längd: 95, djup: 53, höjd: 112
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 oktober 2010
kl 17:06:19
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr